Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Zatímco někteří ojíždějí pochybné ženštiny v odcizených autobusech, jiní maximálně zatají poznámku v žákovské knížce. A co vy?


Pro ty, kteří se spíše než aktéry stávají oběťmi, je zde klub Co se mi stalo nejhoršího

spic už jen wtf 
tyvole asi před rokem se na mě šklebila starší pokladní, protože jsem na zboží (nevím, co to bylo) měl uvízlou jednu další, nižší cenovku.
těsně po revoluci, v dobách starých pokladen, jsem v potravinách přelepoval etikety s cenou z Milky Way (9Kčs) na Snickers/Mars/Twix (14kč)

docela dlouho mi to procházelo, než dorazily čárové kódy, ty starší pokladní o tom moc přehled neměly...

snad za to nepřijdu do pekla...
 
dr.zloduch  
to je to nejsmutnější co jsem tady četl
jrd12 já přísahám na svůj  herbář
krásné!
Fandil jsem vám!
Kdysi se sjelo příbuzenstvo na chatu jedné z tet. Bylo to v zimě, v Krušných horách, všude dvoumetrové závěje. Otec má pět sourozenců, takže nás tam byla spousta, včetně bratranců a sestřenic, přičemž téměř všichni byli starší než já se sestrou (mně bylo tak 7, tedy sestře 3, nejstarším bratranců mohlo být kolem patnácti). Taky si hned všichni začali rozebírat nejlepší místa na palandách a pod., žertovat mezi sebou a nás dva totálně odstrčili. Ocitli jsme se na spodku hierarchie. Do toho babiččin mírně úchylný manžel nás začal různě prohánět a strašil se slovy "Jsem Pejrak!!". A pak měla sestra nějaký konflikt s babičkou, takže byla strčena do kouta/za dveře. Potupeni a nasráni jsme se sestrou vyšli ven do sněhem zavalené krajiny. Nikdo se po nás nesháněl, dospělí se bavili při chlastu a cigárech, mladí se taky bavili po svém mezi sebou. Kolem chaty se nalézala řada sněhových plastik, které vytvořil místní bratranec se sestřenicí. Sněhuláci, různá zvířata obdivuhodných rozměrů... bylo to fakt povedené! Přišli jsme tam a sestra vzteky nakopla sněhového hada. Přidal jsem se k ní všechno jsme to rozšlapali napadrť.
Samozřejmě, že se hned poznalo, kdo to zničil (naše sněhule měly nezaměnitelnou stopu). Ale nám už bylo všechno jedno. Dočkali jsme konce toho strašného pobytu jako hrdí outsideři a byli jsme rádi, že s námi nikdo nemluví.
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Což se o ultralevici, která nenávidí Izrael, říci rozhodně nedá.
Což se o ultralevici, která nenávidí Izrael, říci rozhodně nedá.
schrodingerova   .
díky
Červenou, nelišila se na pohled od lidské.
A včera?
schrodingerova   .
ani odstínem se neliší?
kristian prý střílel žáby prakem (nebo vzduchovkou nebo čím). Prý se mu líbil ten zvuk, který žába vydá po zásahu
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
dnes jsem neprovedl nic
 
červenou, je to obratlovec, přeci.
schrodingerova   .
jakou barvu má vlastně ropuší krev?
Já jednou takhle rozsekl vejpůl nebohou ropuchu, když jsem kácel náletový jasan u nás na dvoře. Byla schovaná pod kořenem, úplně neviditelná... a pak se najednou objevila krev. Dodnes mi z toho není dobře.
czekotay We shoul live for the things we believe  
no dobře, tak když teda ty žáby... jednou jsem vytyčoval plochu ve vlhkém dolíku a až když bylo po měření a já sbíral kolíky jsem si všiml, že jsem jedním kolíkem nevědomky propíchl žábu naskrz. tak jsem ji mrskl někam pryč...
czekotay We shoul live for the things we believe  
vy taky
czekotay We shoul live for the things we believe  
jste zvíře!