Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Mažou vám na diskusních serverech vaše příspěvky? Byl vám či vašemu mulťákovi zakázán přístup do některého z volně přístupných klubů? Blokují vám vaši IP adresu a nutí vás se skrývat za uruguayskými anonymními proxy?

Zde přinášejte svá svědectví a sdělení (ať už vlastní či zprostředkovaná) o těchto bestiálních praktikách. Screenshoty a další dokumentace tohoto typu internetové brutality jsou vítány. Nejzávažnější případy budou přezkoumány nezávislou odbornou komisí. Závěry komise budou podstoupeny V. Mlynářovi na ministerstvo informatiky.

V klubu vám rovněž budeme postupně přinášet profily a biografie nejvýznamnějších CL predátorů i jejich obětí.


Klub CL Report se nebude zabývat případy smazaných anonymů a klasických tapetářů. Za tapetování se však nepovažuje opakované zaslání identického příspěvku, odůvodněné jeho předchozím smazáním. Za klasickou tapetu pak rovněž nelze považovat příspěvek, který obsahuje dekorativní, ozdravný či jiný dosud neznámý účinek. Klub CL Report se také nebude věnovat mazání OT gaychatu ve významných, společensky přínosných klubech, zvláště je-li toto mazání motivováno praktickými důvody. Za praktické důvody mazání však v žádném případě nelze považovat takové důvody, které mají v rámci klubu zakrýt či jinak kamuflovat mentální nedostatečnost reakcí či postojů jeho běžných návštěvníků. Za nepřípustné se rovněž považuje autocenzurní mazání, pokud toto naruší kontinuitu navazujících příspěvků.

Pokud se chystáte do některého klubu zaslat příspěvek, o němž předpokládáte, že bude smazán, můžete jej souběžně vložit i sem s označením "PREVENTIVNÍ POST" s adresou jeho určení. Ukáže-li se váš předpoklad jako paranoidní a příspěvek zůstane na místě svého určení zachován, můžete příspěvek zde opět smazat, pokud na něj již nebylo navázáno. Máte-li dosud tu možnost a rozhodnete se z jakýchkoliv důvodů zaslat libovolný příspěvek do klubu Diskusní servry na lapipooh.cz, zálohujte v klubu CL Report formou "PREVENTIVNÍHO POSTU" v každém případě. Milovníci prchavé lapipoohovské krásy pak mohou nalézt či rozšířit historické anály velkokapacitního mazání v klubu ÚSTAV PAMĚTI LAPIDUCHU.

Příspěvky nesouvisející s CL problematikou budou i v tomto klubu nekompromisně a se vší rozhodností mazány. Pro maximální zachování plurality a svobody slova byl však na tyto specifické případy zřízen klub CL Report CL Report. Myslíme to upřímně.

Samá. Když už. (MICovník)
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
ooo děkuji děkuji. Ale dost dlouho jsem váhal, zda se zapojím, bo mi přišlo, že poslední dobou sem píšou jen samé hovada :)
Neurazej nam tady poctiveho tupeho katolika a hrdeho ozraleho blba.
Napiš ještě něco. Ten trumf s aktuálně nakaženými Rakušáky byl taky skvělej.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Poslední spravedlivý filosof z Magea je konečně zde!
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
tak Protiva je blbec, poněvadž je teplý. No tys tomu dal korunu.
Vzdycky, kdyz se protiva urve od pecliveho, podrobneho sledovani zpocenych, svalnatych, muznych muzskych tel ve vedlejsim tabu, aby prisel uzemnit nejake ty otravne zenske, kterym vubec nerozumi, zavladne na okounu takove zname, rozkosne teplicko.
 
Podívej se co vlastně píšeš ty žumpo!
Protože tohle není pokojíček pro panenky! Sem ženské jaky ty vůbec nepatří.
wiriel Beneficium beneficio provocatur. 
Proč tu ještě nemůžu mazat a banovat?
 
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Dobrý den, prý je tu dnes den slovenského přátelství.
 
Tetrev pivo, párek  fotbálek
;)
 
A tebe jedna nestacila, prisiel si si pre dalsiu? Asi zvyk z detstva ze ;)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ty jsi hlavně blbej jak trakař, ty kořenící věcnosti.
Ani ne. Já jsem si totiž poměrně jistý tím co podnikám. Moje reakce jsou založeny na tom co koření ve věčnosti a ne v lidských názorech. Takže pro tebe platí pořád aby sis dal svoji kebuli do opravy nezávisle na mně.
co tak sleduju ty to evidentně praktikuješ dlouhodobě
Hm, měl by sis odmontovat hlavu, dát ji do opravy a nějakou chvíli raději nepoužívat.
Leknin jen cvok se diví leknínu na hladině  když jej tam sám dal
Tohle patří do klubu Ukaž svojí přítelkni, ty ťunťo.
To bude asi ta proslulá zdvořilost starších a zkušenějších.