Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Mažou vám na diskusních serverech vaše příspěvky? Byl vám či vašemu mulťákovi zakázán přístup do některého z volně přístupných klubů? Blokují vám vaši IP adresu a nutí vás se skrývat za uruguayskými anonymními proxy?

Zde přinášejte svá svědectví a sdělení (ať už vlastní či zprostředkovaná) o těchto bestiálních praktikách. Screenshoty a další dokumentace tohoto typu internetové brutality jsou vítány. Nejzávažnější případy budou přezkoumány nezávislou odbornou komisí. Závěry komise budou podstoupeny V. Mlynářovi na ministerstvo informatiky.

V klubu vám rovněž budeme postupně přinášet profily a biografie nejvýznamnějších CL predátorů i jejich obětí.


Klub CL Report se nebude zabývat případy smazaných anonymů a klasických tapetářů. Za tapetování se však nepovažuje opakované zaslání identického příspěvku, odůvodněné jeho předchozím smazáním. Za klasickou tapetu pak rovněž nelze považovat příspěvek, který obsahuje dekorativní, ozdravný či jiný dosud neznámý účinek. Klub CL Report se také nebude věnovat mazání OT gaychatu ve významných, společensky přínosných klubech, zvláště je-li toto mazání motivováno praktickými důvody. Za praktické důvody mazání však v žádném případě nelze považovat takové důvody, které mají v rámci klubu zakrýt či jinak kamuflovat mentální nedostatečnost reakcí či postojů jeho běžných návštěvníků. Za nepřípustné se rovněž považuje autocenzurní mazání, pokud toto naruší kontinuitu navazujících příspěvků.

Pokud se chystáte do některého klubu zaslat příspěvek, o němž předpokládáte, že bude smazán, můžete jej souběžně vložit i sem s označením "PREVENTIVNÍ POST" s adresou jeho určení. Ukáže-li se váš předpoklad jako paranoidní a příspěvek zůstane na místě svého určení zachován, můžete příspěvek zde opět smazat, pokud na něj již nebylo navázáno. Máte-li dosud tu možnost a rozhodnete se z jakýchkoliv důvodů zaslat libovolný příspěvek do klubu Diskusní servry na lapipooh.cz, zálohujte v klubu CL Report formou "PREVENTIVNÍHO POSTU" v každém případě. Milovníci prchavé lapipoohovské krásy pak mohou nalézt či rozšířit historické anály velkokapacitního mazání v klubu ÚSTAV PAMĚTI LAPIDUCHU.

Příspěvky nesouvisející s CL problematikou budou i v tomto klubu nekompromisně a se vší rozhodností mazány. Pro maximální zachování plurality a svobody slova byl však na tyto specifické případy zřízen klub CL Report CL Report. Myslíme to upřímně.

takto hovořit se na vznešenou paní wiriel nehodí :-), ❤
wiriel Beneficium beneficio provocatur. 
Chcípni
nacisté jsou neplodný takže ukrajinské děti neexistují.
Tak se tady uklidníme, nebo to tu začne lítat. Až se vrátím z dovolené.
 
protože znásilňuješ ukrajinské děti
Stop love making not war?
V klubu Russia Countdown mi pořád mažou STOP THE WAR

Proboha proč?
 
Igor_cistic4  
paldo nelez mu do prdele

STOP THE WAR
Igor_cistic4  
to je prdel, palda a TCO se nakonec navzajem osukaj , udelaj rozporku
TCO bude mama a palda tata
 
STOP THE WAR


musíme zastavit zabíjení a znásilňováni, konec krveprolití, konec války, mír, mír
arnost Snad zas nechci tak  moks
To, ze mate problem se zenami vysvetlovat nemusite.
STOP THE WAR
Igor_cistic4  
tam maze a banuje vznesena pani wiriel

STOP THE WAR
arnost Snad zas nechci tak  moks
Piste si tyhle offtopiky nekam, kam patri. Treba do "jak nas vidi". Tady to nema co delat, takze riskujete, ze Vas prispevek moderator smaze.
Igor_cistic4  
vcici sme palecek
 
Žvanit u stolu o válce a ještě si u toho honit je dost nechutné, pak si pustit v tom klubu RCD obrázky mrtvých Rusů a ještě si u toho postříkat monitor je hodně perverzní a zvrácené, natož když ti ta mrdka zaschne, moje milé TCO.
Jinak mě přestaň označovat za palecka, dost mě to uráží.

STOP THE WAR
 
arnost Snad zas nechci tak  moks
A pritom kazdy vi, ze "paldo" je zastupne slovo za PDP.
Myslím, že ten postup, kdy do RCD přijde nějaký objektivní, rozumný, nestranný a diskuze chtivý anonym, během pěti příspěvků ukáže anál promazany vazelínou s cedulkou Для Путина a sjede ty obvykle figury od Přestaňte bojovat, začněte jednat az po Všichni tu umřeme, když nedáme Kremlu co chce, já k tomu napíšu Jasně paldo, načež mi nějaký aktuální palduv účet začne vysvětlovat, že ta sracka není palda, protože on je palda, to se neochodi. Minimálně do října.
 
nenizac a ted didoprdele
Jasně, dík za upřesnění