Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

Nevím, jestli je to ten rozhovor, co jsem poslouchal před hodinou v rádiu při cestě do práce. Pokud ano, tak je tam místo, kde Lipovskou přirovnává k nastartovanému Lamborghini před školou, které straší svým hlukem školáky, ale dodržuje pravidla silničního provozu. Dlouho jsem o tom přemýšlel a dumal, jakými že to podivuhodnými cestami se mozek Aleše Juchelky vydává.
tak ten zmrd by hájil i vlastní babičku
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Juchelka hájí Lipovskou
 
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
hýbací mluvicí
Proč kandiduji za Volný kloak? Nejsme blůza, hlas debilní většiny musí být slyšet. Nemočme, nadojme se.

https://www.youtube.com/watch?v=rMGmYY83-bE&list=RDCMUC4ghMQ16P3acuKKXHTtkS7w&index=3
 
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Sem to měl rozepsaný a pak na ten tab zapomněl :)
Vlastne je to hnuti Bobosikovy, Volny se jen pridal.
Ale mlho!
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Tak paní Lipovska kandiduje za bobohnutí páně Volného.
 
WTZ. Ale nestraš.
Teda jako pevně věřím, že zvolena nebude...
Tak pokud bude zvolena, tak by ji měl mandát v radě zaniknout, ne?
Tak TOčky už nestačí, Hanička bude kandidovat za Volný blok... stokoruňačku a pěknou píničko posíláme České biskupské konfederaci!
 
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
To jo takovy opticky klam (dnes se tomu říká bias), banuje se tu za kdeco. To jenom paranoici vidí všude kolem sebe spiknutí kolem ČT :) ale to je na debatu jinde
Okoun ještě dlouho ne, zatím tady za nesprávný názor banují jenom ti, kteří jsou přesvědčeni o spiknutí ČT a paranoidní ze všech těch dezinformací, kterým věří a které považují za ten jediný správný názor...
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
za mě cajk.
1. "best in covid" jsme opravdu byli. Tak se to akorát bude rozebírat a rozpatlávat, protože Streisand effect
2. žebříčky dezinformátorů trochu zavání nálepkováním nesprávných názorů. Dneska označit za dezinformační, zítra omezit činnost. Dneska to jsou plisty, zítra to bude okoun.
Dneska Chalupáří! Těšíte???
 
pedroslav No one here gets out alive 
Vysílací rada zahájila přestupkové řízení s Českou televizí. Nelíbí se jí tvrzení v pořadu 168 hodin, že vláda dovedla Českou republiku k nejhorším číslům světa v covidové krizi.

Vysílací rada také nadále trvá na tom, že Newsroom ČT24 neměl zařazovat žebříček dezinformátorů od Evropských hodnot, aniž by zprostředkoval jiné názory na tuto problematiku. Rozhodnutí považuje za směrodatné. Svým usnesením reagovala na vysvětlení poskytnuté Českou televizí.

https://twitter.com/rozanek/status/1418137458898784259
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
David Smoljak je v Senát Parlamentu ČR.
Česká televize v současné době čelí útokům ze čtyř stran.
Z dezinfoscény se na ni valí útoky, které ji vykreslují jako nenasytného molocha, který šíří jakousi probruselskou propagandu a otravný jed liberalismu. Něco jako posluhování buržoazním choutkám Wall Streetu z komunistických časů...
Z Hradu přichází neustálý proud ataků, jejichž hlavním motorem je touha po pomstě za všechny ty reportáže o Bamberku, Olovu, lánském puči, penzionu v Osvětimanech, kriminálních podvodech v lánské oboře a dalších skandálech spojených se současnou hlavou státu.
Ze sněmovny útočí hlavně extrémistická eurofobní uskupení, kterým se podařilo získat neuvěřitelně silnou pozici v kontrolním orgánu, v Radě ČT, a zasypávají odsud představitele ČT i jednotlivé redaktory dehonestačními nálepkami, absurdními obviněními a žalobami.
Pak je tu ještě jedna nepříliš viditelná úroveň, kterou je financování. Koncesionářské poplatky zůstávají u ČT už 13 let na stejné úrovni, v případě ČRo dokonce 16 let. Díky inflaci se tak reálné příjmy obou hlavních médií veřejné služby snížily zhruba o 20 %.
A letos navíc končí období platnosti novely stanovující výši nároku na odpočet DPH, bez které by od příštího roku mohly ČT i ČRo přijít o více než 400 milionů korun!
Předložil jsem proto v senátní Komisi pro sdělovací prostředky pozměňovací návrh, který by účinnost zmíněné novely prodloužil a citelným finančním ztrátám médií veřejné služby tak zabránil.
Mám velkou radost, že Komise a dnes i celý Senát tento pozměňovací návrh drtivou většinou schválily!
 
Tak Haničký prý zase jede TOčky...

Radní České televize (ČT) Hana Lipovská podala trestní oznámení na některé členy vrcholného vedení České televize, dozorčí komise její rady a společnosti Médea. Řekla to dnes v závěru jednání Rady ČT. Čeho se obvinění týkají ani na koho jsou konkrétně mířena, nesdělila. Uvedla jen, že oznámení podala kvůli podezření z několika trestných činů včetně podvodu. (ČTK)
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Kauza Tvít