Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

S_M_Lomoz,
crudo

Může vás zajímatReklamatady se bavíme o ČT

janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Tak už to jede...
"Skupina kandidátů do Rady ČT zpochybňuje zákonnost celého procesu a pokud dnes volba proběhne, napadne ji ústavní stížností. K Michalu Klímovi se přidali Zbigniew Czendlik, Jaromír Volek, Martin Mejstřík, Jakub Končelík, Petr Blažek, Petr Placák, Jan Svačina a Vlastimil Venclík."

Michal Klíma: Jsem připraven podat ústavní stížnost proti postupu Sněmovny při volbě členů Rady ČT
https://www.mediaforum.cz/2021/04/29/michal-klima-jsem-pripraven-podat-ustavni-stiznost-proti-postupu-snemovny-pri-volbe-clenu-rady-ct/
 
Dnešní News room na CT24 opět slušný :-)
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Śarapatka na demonstraci Milionu chvilek
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Pět minut Židé a pět minut Hitler.
"...porušení ustanovení § 31 odst. 3 zákona č. 231/2001 Sb., kterého se dopustil tím, že dne 18. listopadu 2020 od 18:00 hodin odvysílal na programu ČT1 pořad Události v regionech (Praha), jehož součástí byl příspěvek na téma Zmírnění některých opatření, který v závěru obsahoval sekvenci záběrů vyjadřující do značné míry úplný názorný návod na podepsání konkrétní petice. Prezentace takovéhoto návodu fungovala jako předestření možnosti podepsat petici, a tím jako nepřímá výzva k podpisu petice. Vizuální sdělení tak vyznívalo jako jednostranné sdělení na podporu názoru organizátora petice, názoru vyjádřeného textem petice. Není přitom podstatné, že text petice, ač byl v záběru celý, nebyl kvůli malé velikosti písma na obrazovce dobře čitelný, protože sekvence záběrů poskytovala návod, jak je možné text petice vyhledat, a o zaměření petice současně informovala promluva reportérky. Odvysíláním výše specifikovaného návodného vizuálního sdělení Aliance pro rodinu, z.s. Platnéřská 191/4 110 00 Praha 1
provozovatel porušil povinnost, aby ve zpravodajských a politicko-publicistických pořadech bylo dbáno zásad objektivity a vyváženosti a zejména nebyla v celku vysílaného programu jednostranně zvýhodňována žádná politická strana nebo hnutí, popřípadě jejich názory nebo názory jednotlivých skupin veřejnosti, a to s přihlédnutím k jejich reálnému postavení v politickém a společenském životě. Rada stanovuje lhůtu k nápravě 7 dní ode dne doručení upozornění."

Dobrá drbárna, čekal jsem aspoň něco ve smyslu "v pořadu Queer dlouhodobě vystupují jen podporovatelé homosexuálních sňatků", ale tohle je už takový hnípání v podrobnostech hraničící s úchylnou potřebou rejpání. Hlavně " Není přitom podstatné, že text petice, ač byl v záběru celý, nebyl kvůli malé velikosti písma na obrazovce dobře čitelný". Tvl.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Homosexualismus homofobie musí být pečlivě vybalancovány.
Mastodont  
Hana Dohnálková? Jiná Hana v RRTV není.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Go Hana go!
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
A jedeme dál!
Česká televize čelí v době, kdy panuje napjatá atmosféra mezi částí Rady ČT a generálním ředitelem Petrem Dvořákem, dalším nepříjemnostem. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) totiž dala za pravdu stížnosti spolku Aliance pro rodinu a uvedla, že ČT se dopustila neobjektivního a nevyváženého vysílání. Aliance pro rodinu dlouhodobě tvrdí, že ČT upřednostňuje názory volající po uzákonění homosexuálních sňatků a naopak vytěsňuje ty, které usilují o ústavní ochranu tradičního manželství. Podle předsedkyně aliance Jany Jochové by měli příslušní redaktoři dostat o vyváženosti školení, vyjádřila se pro Echo24.
https://echo24.cz/a/SFLPp/ct-zpravami-o-homosexualnich-snatcich-porusuje-objektivitu-potvrdila-rrtv
 
Mormegil Už jste  přispěli?
Ti náhodou neprotestovali
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Milióny berou. Jandové a jiní.
Ha, to by nebyl špatný happening. Kdyby se nás zapojilo víc, museli by na ministerstvu hodně dlouho větrat.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
TVL, nová doba, novináři se zodpovídají politikům!
Tak pochopitelně to, že kdyby ho k formuláři přiložil, tak už by ho pak neměl, čímž by se formulář stal nepravdivým a slečna Lipovská by pak uspořádala na Baleta pogrom...
A co ti bráni napsat, že máš akorát hovno a dotyčné k formuláři přiložit?
To je píča zkurvená, Benešová! Já teda kromě bytu nic nemám, ale co kdyby? Takhle mám problém vyplňovat různé formuláře, ze kterých pak mám peníze (cesťáky). To byl ostatně důvod, proč jsem přestal podnikat a nechal se zaměstnat - nechtěl jsem řešit hovna s daňovým přiznáním a podobně.
pedroslav No one here gets out alive 
 
pedroslav No one here gets out alive 
Ministerstvo spravedlnosti souhlasí s návrhem KSČM, aby novináři České televize a Českého rozhlasu museli podávat majetková přiznání. Pro návrh komunistického poslance Jiřího Valenty zvedli ruku i někteří poslanci za hnutí ANO.
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Tak aspoň dali znovu Návštěvu staré dámy, profit.
Uhrovite_devce  
Několikrát.