Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

darren

Může vás zajímatReklamaJsou povoleny všechny kritiky a pochvaly díla a všeho co kolem něj souvisí, ale vulgární nebo nevhodné příspěvky mažu (takže bacha!)

no ja mam artemis fowl operace arktida věčná šifra opalin podraz ztracený ostrov a časový paradox ještě bych chtěla akta fowl
takže bacha!
 
Jsou povoleny všechny kritiky a pochvaly díla a všeho co kolem něj souvisí, ale vulgární nebo nevhodné příspěvky mažu (takže bacha!)
 
Liamek je nejkrásnější kluk!!!!
SPOILER K OPALINĚ PODRAZU
Hrozně mě zasáhla smrt Břízného. Asi jeho památce věnuju nějaký drabblík. Konečně se mi dostala do ruky Akta Fowl. Klusák a řadové tance, hleďme na něj. :)
 
to je vidět
 
=o)*Artemiska*(o=
Arty
Artemis Fowl je ta nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla!Četla jsem všechny díly a rozhodně nesouhlasím s těma, který by Artyho chtěli kritizovat!=) Kam se na něj hrabe nějakej Potter?Ok, přiznávám, že je to taky docela dobrej, ale Arty je prostě the best! Je to takový napínavý a nemůžu ji jen tak přestat číst-je taková-úžasná!=)Kdyžtak, případní kritici, napište, ráda vám vyvrátím váš stupidní názor(icq:360-183-997..a je mi 14:-P)
 
díly
1. Artemis Fowl 2. A.F. - Operace Arktida 3. A.F. - Věčná šifra 4. A.F. - Opalin Podraz 5. A.F. - Ztracený ostrov Potom je ještě Akta Fowl, ale to je před 1. a mezi 2. a 3. Jsou tam nějaký plány, křížovky a šifra.
nevíte jak dou tay díli po sobě??? pls
 
Artemis je prostě super. Celou sérii sem přečetla za týden, mnohem zajímavější ež Potter, v něm, než se něco stane, tak to trvá 100 stran a ještě je to nuda. Kdyžto v Artemisovi to má spád a je to jrubě napsané...
 
Kapitáne, když on Klusák je tam v podstatě jedinou opravdu zajímavou postavou - podobně jako v Harrym Potterovi profesor Snape. ;-)
 
bibi blocberková
daniel je přeci supr
kapitán myrtík krátkej
skutečnost
Rád bych se setkal s Artemisem osobně. a můj oblíbenec je Klusák.Harryho jsem přestal číst u druhýho dílu je tam na můj vkus tej fantazie až moc. a Daniela Radcklifa som vidyel na vlastní oko v Londýně na festivalu je to takovej homlesák.
 
hahahahahahaha
Možná že bych se mněl dát na zlodějnu s touhle hnihou. no a ta nejtrapnější e-banka si muže zavřít
 
charlie - obě věci jsou mi důvěrně známy, ale vším se člověk může přesytit...
 
Fowl vs. Potter
Nazdarek, tak jak vidim, vetšinu z vas Artemis zaujal a Potter je podle vas kravina(no, všichni to netvrdi, ale vetšina ano).Můj nazor je, že obe knížky se staly mými oblibenymi a nemužu si ani na jednu stežovat.Sice Harryho čtu asi 4 nebo 5 let a Artemise jsem začala čist nekdy před 14 dny, ale obe dve se mi velmi libi a jak od jedne tak od druhe se nemužu odlepit...:-D
 
Re:
Sépa:pozor tady se snaží bejt někdo vtipnej....
 
3.díl?
To myslis jako Vecna sifra???Tak si to precti ne?:)
další příspěvek
je to skvělý typ, ten arty...už se nemůžu dočkat dalšího dílu, od Eoina Colfera můžu cokoliv :-)
 
není, muminci jsou lepší! :)