Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpad

Spravuje:

darren

Může vás zajímatReklamaJsou povoleny všechny kritiky a pochvaly díla a všeho co kolem něj souvisí, ale vulgární nebo nevhodné příspěvky mažu (takže bacha!)

díly
1. Artemis Fowl 2. A.F. - Operace Arktida 3. A.F. - Věčná šifra 4. A.F. - Opalin Podraz 5. A.F. - Ztracený ostrov Potom je ještě Akta Fowl, ale to je před 1. a mezi 2. a 3. Jsou tam nějaký plány, křížovky a šifra.
nevíte jak dou tay díli po sobě??? pls
 
Artemis je prostě super. Celou sérii sem přečetla za týden, mnohem zajímavější ež Potter, v něm, než se něco stane, tak to trvá 100 stran a ještě je to nuda. Kdyžto v Artemisovi to má spád a je to jrubě napsané...
 
Kapitáne, když on Klusák je tam v podstatě jedinou opravdu zajímavou postavou - podobně jako v Harrym Potterovi profesor Snape. ;-)
 
bibi blocberková
daniel je přeci supr
kapitán myrtík krátkej
skutečnost
Rád bych se setkal s Artemisem osobně. a můj oblíbenec je Klusák.Harryho jsem přestal číst u druhýho dílu je tam na můj vkus tej fantazie až moc. a Daniela Radcklifa som vidyel na vlastní oko v Londýně na festivalu je to takovej homlesák.
 
hahahahahahaha
Možná že bych se mněl dát na zlodějnu s touhle hnihou. no a ta nejtrapnější e-banka si muže zavřít
 
charlie - obě věci jsou mi důvěrně známy, ale vším se člověk může přesytit...
 
Fowl vs. Potter
Nazdarek, tak jak vidim, vetšinu z vas Artemis zaujal a Potter je podle vas kravina(no, všichni to netvrdi, ale vetšina ano).Můj nazor je, že obe knížky se staly mými oblibenymi a nemužu si ani na jednu stežovat.Sice Harryho čtu asi 4 nebo 5 let a Artemise jsem začala čist nekdy před 14 dny, ale obe dve se mi velmi libi a jak od jedne tak od druhe se nemužu odlepit...:-D
 
Re:
Sépa:pozor tady se snaží bejt někdo vtipnej....
 
3.díl?
To myslis jako Vecna sifra???Tak si to precti ne?:)
další příspěvek
je to skvělý typ, ten arty...už se nemůžu dočkat dalšího dílu, od Eoina Colfera můžu cokoliv :-)
 
není, muminci jsou lepší! :)
 
Arty je nej,nej,nej,nej,nej knížka na celým světě.
 
KECÁŠ!
MILÝ BUTLERE JEDINEJ KDO STOJÍ ZA HOVNO SEŠ NEJSPÍŠ TY!(NEBER SI TO OSOBNĚ)JO A ARTY JE FAKT BEZVA A NEJSEM ZAUJATÁ ANI VELKÁ FANYNKA...!
JE TO KING TENHLE ARTEMIS
JE TO NEJLEPŠÍ KNÍŽKA NA SVĚTĚ A POKUD NEMAJ MIMIZEMŠTANI NĚCO LEPŠÍHO TAK AJI VE VESMÍRU!DOUFÁM, ŽE BUDE JEŠTĚ HODNĚ KNÍŽEK A ŽE JE NA SVĚTĚ NĚKDO KDO JE MU PODOBNEJ!!!!!!FAKTIS SUPER A ROWLINGOVÁ NECH'T SE DE VYCPAT!!!!!!
 
-->*Mr.Plyš*<--
3.díl
Nevíte o čem je ten 3.díl???
 
To se ví,že nějaký Harry Šoustl nemá šanci na pana skundyksichta Artemise...
 
nemám ten pocit
 
film?
on už u nás vyšel i film????