Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteraturaOdpadReklamaProtože všechny ostatní antikvární kluby na Okounovi jsou momentálně zavřené, tady si konečně můžete psát úplně co chcete i bez přihlášení, aniž by to někdo mazal. Moderátor tu žádný není (a nikdy nebude) a nikdo tu nemůže mazat ani sám po sobě. Tak si hrajte, děťátka!

Tento antikvariát shledávám vysoce defektním a zavírám to tady.
 
pro JP: Jakákoli kůže, pergamen nebo papír se zlatou nebo slepotiskovou ještěrkou. Týká se jen Zapomenutých rytmů; každý svazek měl jinou vazbu. Není zač.
 
Ne ty vole je to zlata kuze s cernou jesterkou!!!!!
 
Prosím vás nevíte někdo jak vypadá nakladatelská vazba u knížek edice Hyperion? Konkrétně sv. 1, Zapomenuté rytmy? Je to černá kůže se zlatou ještěrkou nebo co je to? Dík za odpověď.
 
sam_hofgins  
precedens urosepse, perplex usus, pesar uteri, plebs ulice, přízrak úsvitu, paličák (v) úkrytu, pýcha úkladů, pochybnost úmyslu, pudovost úsilí, perpetuita úskalí, potíže účinku, protiklad útěchy, pachatel úletu
 
Natasha Oheň šlehne  výš
Aha. Z toho nepramení žádná Požehnaná Úleva.
 
sam_hofgins  
pošetilý uličník, pubertální ulejvák, pracný úděs, panický ustrašenec, přidušený umrlec, postranní útok, popudlivý ubožák, povážlivý ústrk, paranoidní úzkost, pokřivený úkaz, psychiatrický ústav ...
 
Natasha Oheň šlehne  výš
Pilsner Urquell?
sam_hofgins  
A když ho někdo sere, tak to hovno zkusí vytlačit taky a má pak po sobě co číst. WTF?! PU

Předchozí příspěvek

 
sam_hofgins  
Krize nekrize, poučný to bylo a to teda zatraceně poučný! Ač je to skoro k nevíře, tak jsem si krom vší tý bžundy vodnes pár cennejch poznatků i z klubíku Hereze. Jak tam jako jeden onanym statečně napsal, že by přece měla bejt ta naprostá necenzurovaná svoboda projevu, i kdyby napsal, že všici sou kokoti. To jsou teprvá slova pravýho muže! Ano, ano, jakápak přetvářka? Já su taky pro – vyříkat si to přímo „z vočí do vočí“. A žádný servítky, prosím! Pěkně na plný koule stříkat!!! Škoda, že si to pak dotyčnej malinko podělal tím, že sice sám knížkám nijak nerozumí, ale zato za Hrabalova Poupata by dal klidně tři tácy, kdyby je teda ještě neměl. Ale co, nikdo nejsme dokonalej. To se časem vypiluje, však já ty učednický léta taky nemám ještě zdaleka za sebou. Stejně se nejvíc cítím bejt voslovenej tím, jak se ty dva starý antikvariátní kluby držej jen kvůli nějaký dávno prašivý tradici, ve skutečnosti však stojej za píču - vo tom teda žádná!

Člověk je zrovna u toho počítače, nudí se a čumí, kde se jako co novýho vyjeví ... a vono většinou prd. Nikdo se nepochlubí svejma trofejema – antikvář, jak napálil zákazníka ani knihomol, jak vochcal ty zabedněný sráče. Nuda a šeď. Já z toho mám fakt špatný svědomí. Vůbec mě jako teda nevomlová, že sem poslední dobou tak trochu zaneprázdněj něčím úplně jiným a nezbývá mi moc času ani na to voblíbený šlapání Prahou za tím kořistěním a drancováním. Ani na toho posledního Proška jsem nezašel ... Ale to taky musíte, milánkové, říct dopředu, že vás něco takovýho zajímá! Vosobně mě tam nic neinteresovalo, ale vědět, že tím získat nějaký další body, tak tam jako určitě du, dělám si poctivě zápisky a pak podám referát, no né? Probdím klidně i několik nocí po sobě sepisováním ejakulátů. Vod čeho tuho jako ti znalejší sou jinýho, než aby rozdávali svý rozumy a dělili se o poznatky, nabitý jedině dlouholetou praxí! Sou sice i takový, co si to nechávaj pro sebe a veřejnost s tím neseznámí, ale buďto sou na to moc skromný, nebo nepřející tajnůstkáři, anebo je už zkrátka přestalo bavit poučovat nevděčný zmetky.

 
sam_hofgins  
BOOK
 
sam_hofgins  
... ale vlastně proč ne?
 
sam_hofgins  
hm, ... jako nevim ...
 
Všichni jste jeden velký malfunkční antikvariát!
 
A HEREZE JE PICA
 
sem pořád píše jen jeden člověk a to ten, co to založil
 
Nesnáším antikvariáty
 
A myslíte, že už jí to konečně došlo, nebo že si pořád myslí, že píči jsou všichni okolo?
 
A OSTATNE: HEREZE JE PICA!
 
bacha
!Mazat to lze mnohem rychleji, než kopírovat.!